Konkurs: Po tysiąckroć dziękuję!

Konkurs

Stało się! Zakładając tego bloga nie sądziłem, że uda mi się zebrać tak pokaźne grono Was – Czytelników. A tu jednak – okrągły tysiąc polubień na Facebooku robi na mnie wrażenie. Dziękuję! I w ramach podziękowań, przygotowałem dla Was konkurs…

Blog cały czas się rozwija, przybywa testów, tekstów, zdjęć. To, że wszystko, co robię znajduje odzew, biegnie gdzieś dalej, daje mi dużą motywację do działania. Chciałbym, żeby blog był miejscem, gdzie można dowiedzieć się dużo o dobrej kawie, a jednocześnie nacieszyć oko tym, jak może być ona wdzięcznym tematem do fotografii miejskiej i szeroko pojętego lifestyle’u. Dzięki Wam to miejsce staje się lepsze.

Konkurs Magic Mug

W związku z tym konkurs i nagrody w nim też są utrzymane w tym klimacie. Przygotowałem dla Was dwa zestawy cieszące oko i podniebienie. Są to świetne, ręcznie malowane, przygotowane specjalnie dla mnie, niepowtarzalne kubki prosto od Julii z Magic Mug. Sam Wam zazdroszczę, że będziecie je mieli. Do tego Audun Sorbotten, który jest mistrzem świata roasterów, dołącza paczkę świeżutkiego Burundi Muruta pod metody alternatywne. Natomiast CoffeeDesk dorzucił nowiutki, pełnosprawny Aeropress oraz paczkę Brazylii od Solberga&Hansena. Jest zatem o co walczyć! Aeropress + kubek + kawa oraz kawa + kubek czekają!

Konkurs PopularCoffee

Konkurs będzie sprawdzianem tego, co najbardziej utkwiło Wam w głowach po odwiedzinach na moim blogu. Ale spokojnie, nie będzie żadnego quizu wiedzy o PopularCoffee. Zadanie jest bardzo proste. Otwieracie swój ulubiony tekst na moim blogu. Może to być wpis, w którym najbardziej spodobały się Wam zdjęcia, a może to najciekawszy test lub znaleźliście myśl, która zmotywowała Was do działania… Linka do Waszego ulubionego tekstu udostępniacie na swoim profilu facebookowym (z zaznaczeniem widoczności dla wszystkich, publicznie) wraz z napisaniem:

@PopularCoffee Blog – Popkulturowa Kawa, ten tekst jest najlepszy, bo…

…i krótko uzasadnijcie, dlaczego. Ważne jest, żebyście oznaczyli w tym uzasadnieniu facebookowym profil mojego bloga, abym mógł bez problemu dotrzeć do Waszych udostępnień. Dla pewności, pod tym wpisem dajcie znać, że zrobiliście. Oczywiście trzeba też lubić bloga na facebooku.

Konkurs

Spośród najciekawszych uzasadnień i opinii wylosuję dwie, a do ich Autorów powędrują blogowe zestawy.

Konkurs trwa do północy 14 listopada 2015, a zwycięzców ogłoszę w przeciągu następnych kilku dni w komentarzu pod tym wpisem oraz na facebooku! AKTUALIZACJA: Nagrody wędrują do Adama Błaszczyka oraz Ani M-skiej! Gratulacje!

 • Done. Potwierdziłam tylko swój wcześniejszy wybór :)
  Gratuluję genialnego bloga i (zapewne) równie genialnej społeczności!

  • No z takimi personami, to społeczność nie może być inna! :) dziękuję bardzo!

  • Aniu! Jakby Ci to powiedzieć…Wygrałaś! :) Maszyna losująca wskazała Cię jako tę osobę, do której leci kawa od Auduna (czyli z tego co mi wiadomo, paczka zrobi sobie kurs z powrotem do Bydgoszczy ;) ) oraz blogowy kubek! Gratuluję i bardzo dziękuję za obecność tutaj! :) Odezwij się do mnie na maila w sprawie ustalenia przesyłki – marcin@popularcoffee.pl albo na facebooku.

   • Robisz genialną robotę, więc przebywanie u Ciebie na blogu to czysta przyjemność i to bez cienia wazeliny ;) Lubię kubki, uwielbiam kawę Auduna, zrobiłeś mi przedsmak Świąt, dzięki :))

 • Mariusz Kaczor

  Wybór ciężki, odpowiedź na profilu fejsbukowym ;)

  • Przeczytane, zapisane… Powodzenia!

   No i bardzo dziękuję za odwiedziny i bycie Czytelnikiem :)

 • Marcin

  Dodałem coś od siebie :) Powodzenia i kolejnych tys polubień!

 • Adam Błaszczyk
  • Rzutem na taśmę na 10 minut przed końcem :D

   Wielkie dzięki za obecność i powodzenia! Mam nadzieję, że jeszcze nieraz coś ciekawego dla siebie znajdziesz na blogu :)

  • Rzut na taśmę i od razu trafiony! Gratuluję wygranej, Adam! :) Aeropress, kawka i kubek lecą do Ciebie! Odezwij się na maila – marcin@popularcoffee.pl albo na facebooku, żeby ustalić szczegóły przesyłki!