Urodziny, urodzinami, a sobota sobotą. A to oznacza jedno – Czarny Tydzień, czyli Kawowy Przegląd Prasy trafia właśnie do Was.

1. CoffeeDilemma.pl w Kolumbii – wyprawa po kawę. Zazdroszczę bardzo mocno takich eskapad po cudowny surowiec!

2. Wrocławskie Przelewki – zapowiedź Wrocławskich Przelewek, czyli kawowych zawodów, które już niebawem we Wrocławiu oczywiście.

3. Warsztaty Home Barista – jeszcze można zapisać się na warsztaty Home Barista, które odbędą się w warszawskiej Cafe Plakatówka 7 grudnia. Dowiecie się, jak dobrze zaparzyć kawę w warunkach domowych.

4. IsItTooLateForCoffee? – no właśnie, warto zadać sobie to jakże ważne pytanie…

5. ForBetterCoffee – świetnie zrobiona nie tyle infografika, co wręcz infoanimacja. Czyli o tym, skąd się bierze kawa i co w niej jest ważne

6. Eater.com – kawa w restauracjach – artykuł o tym, jak właściciele restauracji podchodzą do kwestii kawy w ich lokalach i dlaczego.

Na ten tydzień udało mi się dla Was znaleźć tyle. Mam nadzieję, że podoba się. No i oczywiście muzyka na zakończenie.

Elektronicznie, rytmicznie, dynamicznie – tak można określić ten utwór. Polecam na większym poziomie głośności niż standardowo!

A skacząc w inną część muzycznego świata – Waglewski, Fisz, Emade i Ojciec. Utwór na pewno Wam znany, ale chętnie go przypomnę. Inteligentny, rytmiczny ze świetnym wokalem