Trzynaście. Niby pechowa, ale nie w tym przypadku, bo czy pechem mogą być pachnące kawą wszelakie wieści i ciekawe linki? Nie sądzę. Także zapraszam już na trzynaste wydanie Czarnego Tygodnia, czyli Kawowego Przeglądu Prasy.

Dziś co prawda nie przygotowałem jakiejś szalenie dużej liczby linków, ale na pewną są one ciekawe i soczyste. Także zapraszam!

1. Kawopijcy – Czy Damian Durda przepadł? – Wpis Damiana o tym, jak mu się życie toczy. A toczy intensywnie. Bardzo intensywnie i bardzo, bardzo kawowo. Pełen szacun!

2. CzarnyDeszcz.pl – Czarny Deszcz, Wrocławskie Przelewki i Browar – Już jutro, tj. 14.12 we Wrocławiu odbywają się Wrocławskie Przelewki, o czym wspominałem w ramach Czarnego Tygodnia. Impreza odbywa się w Browarze Stu Mostów i będzie wówczas okazja do zwiedzenia browaru i poznania tajników warzenia piwa rzemieślniczego. Ilość miejsc ograniczona!

3. Sprudge.com – kociokawowe koszulki – ludzie kochają dwie rzeczy. Koty i kawę. Razem to miks idealny, co udowadnia Sprudge w swoim sklepie internetowym. Na razie ilość wzorów niewielka, ale kot śpiący na LaMie, albo zalewający chemeksa, coś pięknego!

4. BussinesInsider.com – nowa kawowa maszyna – projekt ciekawej maszyny do parzenia kawy. Podobno ma potencjał.

A muzycznie proponuję dzisiaj takie oto utwory:

Elektroniczny chilloucik, z nowej epki Beatamines – Phonica.

A tutaj trochę dobrego, energetycznego beatu. Polodore – Faithful Man. Świetny!

Miłego weekendu!