Czarny Tydzień – Kawowy Przegląd Prasy już jest. W tym tygodniu nieco mniej obfity niż ostatnimi czasy, ale mam nadzieję, że i tak przypadnie Wam do gustu.

  1. popsci.com – kiedy pić kawę? – Z cyklu „Amerykańscy Naukowcy…”, czyli naukowe podejście do kawy i tego, o której godzinie pić kawę, by ta jak najbardziej efektywnie zadziałała na organizm.
  2. vendingmarketwatch.com – El Niño wpływa na kawę – Oto, jak to słynne i ciekawe zjawisko pogodowe wpływa na uprawy kawowe w Kolumbii.
  3. perfectdailygrind.com – filtry do Aeropressu – Na łamach portalu Perfect Daily Grind przeprowadzono wielki test różnych filtrów do tego jakże prostego i popularnego urządzenia do parzenia kawy. Warto poczytać!
  4. dailycoffeenews.com – palenie na sitku – Spójrzcie tylko na tę nietypową palarkę do kawy. Chylę czoła za pomysłowość. Ciekaw jestem tylko efektu końcowego, choć wizualnie nie można raczej niczego poważniejszego zarzucić, patrząc po filmie.

A muzycznie dwa utwory, które ostatnio mocno przyczepiły się do mnie i lecą u mnie prawie na okrągło. Pierwszym z nich jest Keep Your Head Up (Zalando Edit)

Drugim natomiast jest Kline. Śliczna sekcja smyczkowa i klawiszowa w dalszej części utworu. No i fantastyczny wokal!

W najbliższy poniedziałek z kolei zapraszam na bloga, gdzie pojawi się nowa recenzja. Przed chwilą skończyłem robić sesję zdjęciową i nieskromnie muszę powiedzieć, że chyba jest to najlepsza sesja, która do tej pory pojawiła się na blogu. Także tym bardziej zapraszam!