Był Black Friday, był Cyber Monday. A my idziemy na całość, w 3D, czyli Dzień Darmowej Dostawy 2014 w wielu sklepach internetowych. Dzień ten nie ominął oczywiście dobrych sklepów z kawą i akcesoriami kawowymi. A że zbliżają się Mikołajki oraz Boże Narodzenie, może warto już teraz zdobyć prezenty dla najbliższych i małe co nieco dla siebie?

Kilka dni temu na blogu pojawił się świąteczny poradnik, w którym polecałem co można kupić bliskiemu nam Kawoszowi, by wszyscy byli z tego zadowoleni. Jak pamiętacie na pewno, w Polsce ciężko znaleźć stacjonarne sklepy, w których można kupić dobrą kawę, albo profesjonalne akcesoria kawowe. Większość sklepów działa tylko w przestrzeni internetowej, co z reguły zawsze wiąże się z dodatkowymi kilkunastoma złotymi za przesyłkę. Ale nie dziś! Dzień Darmowej Dostawy 2014 trwa!

Dziś przedstawiam Wam listę dobrych sklepów kawowych i z akcesoriami kawowymi, w których nie zapłacicie ani złotówki za wysyłkę, niezależnie od wielkości i ceny produktu. Dzień Darmowej Dostawy 2014 to doskonały moment, żeby kupić już prezenty dla najbliższych i przy okazji sobie sprawić przyjemność. Korzystajcie, póki jest ku temu bardzo dobra sposobność! Zwłaszcza że darmowa dostawa najczęściej działa niezależnie od wszelkich zniżek i kodów, które w sklepach funkcjonują na co dzień.

A więc, w kolejności alfabetycznej lista dobrych adresów kawowych, które wzięły sobie do serca Dzień Darmowej Dostawy 2014. Być może nie jest to potężna ilość sklepów, ale z pewnością zaspokoi to większość kawowych wymagań.

1. Akcesoria Baristy

2. Cafe Silesia

3. Coffee Desk

4. Mastro Antonio (do rana 3.12!)

5. Świeżo Palona

Na razie tyle, o których wiem i na pewno polecam całym sobą, są to miejsca, w których zaopatruję się na bieżąco. Ale w ciągu dnia być może lista będzie aktualizowana! A więc, wyciągać karty, przygotować kody SMS-owe i na zakupy!