Konkurs JURA „Kawa nie musi być czarna…” właśnie trwa i mam przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w nim, jeżeli tylko lubicie kawę i macie trochę pomysłów na zdjęcia…

Na stronie fanowskiej firmy JURA, został uruchomiony konkurs fotograficzny Kawa nie musi być czarna… I tak się składa, że zostałem jednym z jurorów oceniających Wasze prace w tym konkursie.

Jak dobrze wiecie, osobiście preferuję czarną kawę, pachnącą, dobrej jakości, o szerokiej palecie smaków i zapachów, ale, co też na pewno zauważyliście po moim blogu, nie przeszkadza to w pokazywaniu na zdjęciach jak kolorowa i ciekawa może ona być.

Dlatego mała podpowiedź dla Was – spójrzcie szerzej na temat pracy konkursowej. Nie zawsze musi to być kolor samego napoju, który przygotowujecie…

A co do idei całego konkursu i tego, co możecie wygrać.

Konkurs JURA, Kawa nie musi być czarna… odbywa się poprzez aplikację na profilu facebookowym JURY. Wystarczy wysłać poprzez nią zdjęcie zrobione przez Was, związane z zadanym tematem i pozbierać trochę lajków pod nim. Spośród zdjęć o największej ilości głosów, jury, w tym ja, oceni fotografie pod kątem podejścia do tematu, estetyki, pomysłowości i aspektów technicznych.

Konkurs trwa w trzech turach. Pierwsza z nich kończy się dzisiaj, druga trwa do następnego czwartku, tj. 9 kwietnia, a trzecia do kolejnego czwartku, czyli 16.04.

Nagrodami w każdym z etapów jest edycja limitowana kawy ziarnistej marki JURA, a nagrodą główną jest zestaw filiżanek do espresso.

Także bierzcie swoje aparaty do kuchni, ogródka czy w plener, a może w jeszcze inne miejsce i pokażcie to, jak widzicie swoją kawę. Zaskoczcie mnie!

Pełny regulamin konkursu znajduje się tutaj, natomiast aplikacja konkursowa znajduje się tutaj.

Życzę Wam powodzenia i trzymam kciuki za Was! Będzie mi bardzo miło, jak któryś z moich czytelników wygra konkurs bądź zainspiruje się którymś z moich zdjęć z bloga.

konkurs jura