Stało się! Zakładając tego bloga nie sądziłem, że uda mi się zebrać tak pokaźne grono Was – Czytelników. A tu jednak – okrągły tysiąc polubień na Facebooku robi na mnie wrażenie. Dziękuję! I w ramach podziękowań, przygotowałem dla Was konkurs…

Blog cały czas się rozwija, przybywa testów, tekstów, zdjęć. To, że wszystko, co robię znajduje odzew, biegnie gdzieś dalej, daje mi dużą motywację do działania. Chciałbym, żeby blog był miejscem, gdzie można dowiedzieć się dużo o dobrej kawie, a jednocześnie nacieszyć oko tym, jak może być ona wdzięcznym tematem do fotografii miejskiej i szeroko pojętego lifestyle’u. Dzięki Wam to miejsce staje się lepsze.

Konkurs Magic Mug

W związku z tym konkurs i nagrody w nim też są utrzymane w tym klimacie. Przygotowałem dla Was dwa zestawy cieszące oko i podniebienie. Są to świetne, ręcznie malowane, przygotowane specjalnie dla mnie, niepowtarzalne kubki prosto od Julii z Magic Mug. Sam Wam zazdroszczę, że będziecie je mieli. Do tego Audun Sorbotten, który jest mistrzem świata roasterów, dołącza paczkę świeżutkiego Burundi Muruta pod metody alternatywne. Natomiast CoffeeDesk dorzucił nowiutki, pełnosprawny Aeropress oraz paczkę Brazylii od Solberga&Hansena. Jest zatem o co walczyć! Aeropress + kubek + kawa oraz kawa + kubek czekają!

Konkurs PopularCoffee

Konkurs będzie sprawdzianem tego, co najbardziej utkwiło Wam w głowach po odwiedzinach na moim blogu. Ale spokojnie, nie będzie żadnego quizu wiedzy o PopularCoffee. Zadanie jest bardzo proste. Otwieracie swój ulubiony tekst na moim blogu. Może to być wpis, w którym najbardziej spodobały się Wam zdjęcia, a może to najciekawszy test lub znaleźliście myśl, która zmotywowała Was do działania… Linka do Waszego ulubionego tekstu udostępniacie na swoim profilu facebookowym (z zaznaczeniem widoczności dla wszystkich, publicznie) wraz z napisaniem:

@PopularCoffee Blog – Popkulturowa Kawa, ten tekst jest najlepszy, bo…

…i krótko uzasadnijcie, dlaczego. Ważne jest, żebyście oznaczyli w tym uzasadnieniu facebookowym profil mojego bloga, abym mógł bez problemu dotrzeć do Waszych udostępnień. Dla pewności, pod tym wpisem dajcie znać, że zrobiliście. Oczywiście trzeba też lubić bloga na facebooku.

Konkurs

Spośród najciekawszych uzasadnień i opinii wylosuję dwie, a do ich Autorów powędrują blogowe zestawy.

Konkurs trwa do północy 14 listopada 2015, a zwycięzców ogłoszę w przeciągu następnych kilku dni w komentarzu pod tym wpisem oraz na facebooku! AKTUALIZACJA: Nagrody wędrują do Adama Błaszczyka oraz Ani M-skiej! Gratulacje!